ALARM İZLEME MERKEZİ

Elektronik Güvenlik sisteminden alınan sinyaller ( yangın,hırsızlık,elektrik arıza,açılış/kapanış vs.) izleme merkezi veri bankasına kaydedilip abonelere günlük, haftalık, aylık rap orlar halinde gönderilir. Boğaziçi aboneleri sistemleri ile ilgili tüm bilgilere web sitesi üzerinden ulaşabilirler. Gönderilen raporlar ve/veya web sitesi üzerinden güvenlik sistemleri hakkındaki tüm verileri takip ederken alarm sistemlerinin açılış/kapanış zamanlarını ve işlemi gerçekleştiren kişileri oluşan arıza ve alarm durumlarında kimler ile irtibata geçildiğini detaylı olarak görebilirler. İleri teknoloji ürünü receiver cihazları, sürekli geliştirilen otomasyon yazılımı, deneyimli operatörleri ve sağlam alt yapısı ile hizmet veren Boğaziçi Alarm İzleme Merkezinin öncelikli hedefi klasik alarm merkezi anlayışını değiştirmektir. Bu doğrultuda Alarm merkezini sadece alarm sinyalini ilgili emniyet birimlerine bildiren bir aracı olmaktan çıkarıp, evinizi / işyerinizi alarm sisteminiz ile birlikte bir otomasyon sistemi haline dönüştürüp hizmette yüksek verimliliği amaçlamıştır.

Alarm İzleme Merkezi Sunmuş Olduğu Tüm Hizmetleri İçişleri Bakanlığından Almış Olduğu 5188 Sayılı Kanun Gereğince Alarm Merkezi Kurma Yeterlilik Belgesi İle Vermektedir.Bu Belge İle Alarm İzleme Merkezi Aboneden Alınan Alarm Sinyallerinin Emniyet Birimlerine İhbarlarını Alarm İzleme Merkezi İçin Tahsis Edilmiş Telefon Numaralarına Yapmakta Böylelikle Alınan Sinyalin İhbarında Zaman Kaybı Yaşanması Önlenmektedir.

Alarm Merkezi sadece ihtiyaç duyulduğunda, sorun olduğunda değil 7gün / 24saat güvenliğiniz için sizlerle birlikte. Siz uyuduğunuzda, tatile çıktığınızda, sinemaya gittiğinizde, telefonlarınızı kapatıp dinlenmeye çekildiğinizde biz güvenliğiniz için çalışmaya devam ediyoruz.